CCA

Susidūrėte su iššūkiais ir problemomis versle kurias išspręsti vieniems tampa per daug sunki užduotis?

Daugiau kaip 20 metų patirties turinti profesionalų komanda pasirengusi Jums padėti.

  • Nemokamai įvertinsime Jūsų įmonės būklę ir iškilusias problemas.
  • Padėsime jas išspręsti maksimaliai efektyviai ir greitai.
  • Pasiūlysime nemokamas verslo mentorystės paslaugas*.

Visiškai nesvarbu ar Jūs esate dideli ar maži, tai optimalus paketas Jūsų verslui leisiantis minimaliais kaštais pasiekti maksimalų rezultatą.

Iškilo problemų, susisiekime, tai visada yra pigiau nei nedaryti nieko.

Apie mus

Greitai besikeičiančiame pasaulyje verslas nuolatos susiduria su vis naujai kylančiais iššūkiais ir problemomis kurias išspręsti vieniems tampa per daug sunki užduotis. Tada įprastai yra ieškoma įvairių sričių specialistų kurių žinios ir patirtis padėtų greitai ir efektyviai įveikti iškilusias problemas.

Creative Corporate Advisors tai prekinis ženklas vienijantis daugiau kaip 20 metų patirties turinčius profesionalus, padedančius įmonėms veikiančioms įvairiose pramonės ar paslaugų srityse sėkmingai įveikti iškilusius iššūkius. Mūsų komanda profesionaliai įvertins Jūsų įmonės būklę ir iškilusias problemas bei padės jas išspręsti maksimaliai efektyviai ir greitai.

Mes teikiame pagalbą sprendžiant problemas kurios yra:
verslo organizavimas ir plėtra, verslo procesų valdymas ir reorganizacija, personalo kvalifikacijos vertinimas, rinkodara nuo vartotojų psichologijos ir elgsenos analizės iki ilgalaikės rinkodaros strategijos sukūrimo, skaitmeninė rinkodara: socialinių tinklų ir google komunikacijos kūrimas ir priežiūra, grafinio ir skaitmeninio dizaino bei reklamos sprendimai, viešųjų ryšių strategijos kūrimas.

Iškilo problemų, susisiekime, tai visada yra pigiau nei nedaryti nieko.