,,Instagram“ administravimas

Ką turime žinoti?

Instagram yra vienas populiariausių socialinių tinklų platforma. Jame per mėnesį aktyviai naudojasi daugiau nei milijardas vartotojų ir jų skaičius pasaulyje nuolat auga. Šią platformą galima puikiai išnaudoti verslo, bei profesiniais tikslais. Tačiau norint, jog profilis būtų patrauklus vartotojams, turite tai atlikti tinkamai.

Ko reikia patraukliai Instagram anketai?

Pirmiausia „Instagram“ platformoje jums reikia sukurti patrauklų profilį. Tai apima tinkamo vartotojo vardo pasirinkimą, unikalaus profilio nuotrauką, įdomią biografiją ir reguliariai skelbti aukštos kokybės turinį. Įrašai turėtų būti atlikti kruopščiai ir kokybiškai, o hashtagai ( grotažymės) naudojami ten kur reikia.

Kas yra kokybiškas turinys?

Tai interaktyvus, originalus ir įdomus turinys, kuris pritraukia naudotojų dėmesį. Kokybiškas turinys taip pat turi būti gerai suprojektuotas ir tinkamai suredaguotas. Ir atitikti Jūsų prekės ženklo tematiką ir bendrą marketingo strategiją.

Turinys turi būti kuriamas pagal norimą pasiekti auditoriją ir žiūrovą. Taip pat privaloma tinkamai pasirinkti asmenis (influencer’ius) pas kuriuos norite reklamuotis. Pavyzdžiui, jei jūsų prekės ženklas yra premium segmento, o reklamuojatės pas influencerį, kurio pagrindiniai sekėjai yra vaikai – greičiausiai nieko nebus.

Taip pat svarbi aktyvi veikla platformoje. Tai reiškia, kad jums turėtų patikti, komentuoti ir dalintis kitų naudotojų turiniu. Lygiai taip pat turėtų būti su jusų turiniu kituose profiliuose.

Norėdami gauti daugiau sekėjų, galite naudoti įvairias rinkodaros strategijas. Pavyzdžiui, galite rengti konkursus, įvairius žaidimus, ar klausimų atsakymų rubrikas per tiesioginę live transliaciją.

Kaip gali padėti Instagram administravimo paslauga?

  • Marketingo strategijos sukūrimas.
  • Profilio sutvarkymas, turinio kūrimo rekomendacijos.
  • Hashtag atrinkimai.
  • Turinio analizė ir mėnesio ataskaitos, kurioje matytumėte bendrus rezultatus ir esamus pokyčius.
  • Turinio sukūrimas bei pačios anketos administravimas.

Prisitaikome pagal kiekvieno užsakovo indvidualius poreikius ir pasiūlome patį optimaliausią sprendimą už prieinamą kainą.