,,Linkedin“ administravimas

Ką turime žinoti?

Kalbant apie socialinius tinklus, turbūt kiekvienas girdėjomeiš „LinkedIn“. Tai platforma, leidžianti įvairių profesijų atstovams užmegzti ryšius vieniems su kitais, nesvarbu, ar jie ieško darbo, ar verslo galimybių, ar tiesiog nori bendrauti su kitais profesijniais klausimais. Šiame straipsnyje mes jums papasakosime, kas yra Linkedin administravimas, ir kokių įgūdžių jums reikia, norint sėkmingai administruoti šį socialinį tinklą.

Nuo ko pradėti?

Prieš pradėdami, reikia suprasti, jog Linkedin yra kitoks socialinis tinklas, nei Facebook, ar Instagram, čia vyrauja formalumas, dalinamasi karjeros bei verslo pasiekimais, o ne atostogų nuotraukomis

Ši platforma įdomi aukštesnio rango profesijoms, verslininkams, rinkodaros specialistams, pardavimų specialistams bei darbo ieškantiems asmenims ir pan. Tai yra puiki vieta užmegzti naujas darbines pažintis ir bendradarbiauti su kitais kolegomis

Linkedin administravimas

Norint sėkmingai administruoti Linkedin, jums reikia turėti gerų socialinių įgūdžių ir žinoti, kaip tinkamai naudotis platformos funkcijomis. Administruojant reikia nepamiršti, jog tai yra „darbinis“ socialinis tinklas, vyrauja formalumas ir dalinamasi naudinga, bei aktualia informacija.

Jei nežinote kaip tai padaryti – rekomenduojame pagalbos kreiptis į socialinių tinklų administravimo paslaugas teikiančias įmones, kurios profesionaliai ir tikslingai atliks šį darbą už jus. Kokybiškai atlikus socialinio tinklo administravimą, jūsų įmonės ar asmeninės veiklos populiarumas išaugs kartais, padidės žinomumas, kartu gausite ir naudingų kontaktų.

Linked profilis svarba verslui

  • Parodomos įmonės vertybės iš gerosios pusės. Pasiekimai, apdvanojimai, ar prisidėjimas prie kokių nors socialiai svarbių projektų.
  • Atskleidžiamas vadovų ir įmonės akcininkų požiūris į tam tikrus niuansus, politika ar ekonomika.
  • Laikoma tik aktuali informacija, naujienos. Vengti senų įrašų, kurie gali atrodyti neaktualūs.
  • Puiki vieta paskelbti inovacijas, naujus produktus bei kompanijos šūkius ir panašius dalykus.

Nepraleiskite galimybės naudotis Linkedin funkcijomis ir jo teikiama nauda.