Paslaugos

Mūsų teikiamų paslaugų spektras išties platus. Kartais klientas kreipiasi dėl vienos paslaugos, o gauna daug daugiau. To priežastis labai paprasta – mes komunikuojame, išklausome, ieškome sprendimų, pateikiame pasiūlymus ir kartu su Jumis gauname galutinį rezultatą. Dažniausiai užsakomos šios paslaugos: reklamos dizaino kūrimas, video reklamos kūrimas, animuota video reklama, reklaminiai baneriai, animuoti baneriai, sprendimai klientų pritraukimui. Taip verslo planavimas, organizavimas bei plėtra. Ypač dažnai užsakomas ir socialinių tinklų administravimas, maketavimo paslaugos. Tai tik dalis paslaugų. Dar yra tokių, kurių ir patys negalime įvardinti pavadinimais – mes tiesiog dirbame tam, kad gerai dirbti sektųsi Jums. Mums svarbu kokybė, tačiau suprantame, jog Jums rūpi ir kaina, todėl stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų marketingo kampanija rūpinasi, jog klientas ne tik būtų patenkintas rezultatu, bet ir žinotų, kas konkrečiai ir kodėl buvo daryta. Taip pat jam būna pateikiamos rekomendacijos ateičiai dėl reklamos.

Paslaugas teikiame sąžiningai, skaidriai ir tam tikrais etapais. Iš pradžių aptariame su klientu jo pageidavimus, lūkesčius, galimybes. Tuomet pateikiame jam pasiūlymus, orientacines kainas, užsibrėžtus tikslus ir pradedame dirbti.

Mūsų paslaugos teikiamos tiek didelėms įmonėms, kurios gyvuoja jau daug metų ir turi savo reklamos, darbų ir gyvavimo „bagažą“, tiek pavieniams asmenims, pradėjusiems savo veiklą. Mes tikime, jog kiekviena veikla, įmonė, parduotuvė turi savo charakterį, stilių, charizmą, todėl ir reklamą stengiamės pagal tai pritaikyti.

Mes dirbame sąžiningai ir skaidriai, todėl dėl galutinės kainos visada sutariame prieš pradedant vykdyti užsakymą. Dėl bet kokio galimo pasikeitimo arba papildomai siūlomos paslaugos visada pranešame ir atsiklausiame užsakovų. Tikime, jog tik skaidriai dirbančios pusės gali pasiekti sąžiningų ir skaidrių klientų.