Animuota video reklama

Šiandien animuota reklama yra labai populiari. Tai susiję su augančiu naudojimųsi soc. tinklais. Jeigu norite savo paslaugą ar prekę pristatyti soc. Tinkluose, animuota video reklama – puikus pasirinkimas.  Tokiu būdu galite pristatyti norimą paslaugą, prekę, vaizdžiai ir nenuobodžiai pranešti apie išpardavimus, premjeras, nuolaidas. Puikus būdas pakviesti žaisti, dalyvauti loterijose, registruotis konsultacijai, rezervuoti norimą prekę, pasveikinti, pasiūlyti, padėkoti, paprašyti, ieškoti. Taip, visa tai gali būti aktualu verslui. Juk verslas ne tik parduoda, bet ir priima į darbą, prašo patarimo/nuomonės, organizuoja išpardavimus, sveikina savo esamus ir būsimus klientus skirtingomis progomis ir t.t.

Ko reikia, norint sukurti tokią reklamą?

Jeigu manote, jog Jums reikia animuotos video reklamos, kreipkitės į mūsų įmonę. Mes išklausę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime geriausią variantą. Norint sukurti animaciją, galima naudoti turimas nuotraukas ar Jūsų norimą vaizdinę/garsinę medžiagą. Galima kurti animaciją derinant su gyvais žmonėmis, jų kalba ar vaizdu. Tai puikiai atlieka profesionalūs aktoriai, kuriuos galime Jums pasiūlyti. Taip pat galima naudoti  pieštus veikėjus, kas padeda išgauti ne ką prastesnį rezultatą.

Mes garantuojame kokybę

Mūsų patyrusi, darbšti ir kūrybinga komanda deda visas pastangas, kad klientas būtų patenkintas, o savo sukurtą reklamą galėtų pateikti kaip pavyzdį. Nepriklausomai nuo to, ar tai bus labai lengva ir įprasta, bet skoninga reklama, ar itin sudėtingo projekto įvykdymas, pasikartosime: mes kuriame reklamą taip, kaip norėtumėme, kad ją kurtų mums. Galite kreiptis net tuo atveju, kai neįsivaizduojate, kokios reklamos Jums reikia arba apskritai abejojate, ar šiuo metu jos reikia, ar kokia jos kaina. Mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus arba užduosime klausimus Jums – juk kartais geriausias atsakymas ir yra klausimas, tiesa?