Video kūrimas ir klipų gamyba

Dauguma žmonių žino, kas yra video reklamos kūrimas, tačiau ar susimąstome, kokią vertę suteikia video reklama? Tai puiki proga unikaliai pateikti norimą produktą ar paslaugą, pasitelkiant vaizdines priemones.

Video reklamų kūrimo paslaugos

Dažnai žmonės klausia, kokia tvarka vyksta video kūrimas arba apskritai bet kokia, mūsų įmonėje užsakyta paslauga. Visų pirma, klientas, kuris kreipiasi į mus dėl video kūrimo paslaugų, gali drąsiai sakyti, jog nori kalbėti su savo srities specialistu (šiuo atveju žmogumi, kuris atsakingas už video reklamą). Tuomet išsiaiškinami kliento poreikiai, lūkesčiai ir išsiunčiamas jam pasiūlymas. Jeigu klientui tinka, tuomet priimamas užsakymas ir prasidedame dirbti. Dėl galutinio rezultato, jo tinkamumo ar reikalingų korekcijų tariamasi su užsakymą priėmusiu darbuotoju.

Video kūrimas ir jo nauda

Kiekvienas geras verslas turi savo išskirtinių bruožų, stiprybių ir unikalų stilių, net jei pats to negali įvardyti – tai mato klientai. Na, o kas geriau nei video kūrimas visa tai padės atskleisti? Tai puikus būdas komunikuoti su savo esamais arba dar tik būsimais pirkėjais/klientais, papasakoti jiems apie produktą ar paslaugą. Žiūrėti video reklamą dažnai būna daug įdomiau nei skaityti nuobodų prekės aprašymą. O ir laiko susitaupo – video klipų gamyba reikalauja nemažai žinių, laiko ir priemonių, tačiau pats filmukas dažniausiai būna trumpas. Animuota reklama gali padėti aiškiai, tikslingai ir trumpai pristatyti produktą ar prekę arba visa tai paversti geros nuotaikos bomba. Mes mėgstame ir ironiją, sarkazmą, ir gerą humorą. O Jūs?

Video klipų kūrimas – kaip panaudoti?

Žmogus, užsisakęs video klipų kūrimo paslaugą, gali net neabejoti, jog galutinį rezultatą galės panaudoti daug kur. Tai puikus būdas prisistatyti savo įmonę, veiklą be ilgų tekstų. Puikus būdas garsiai, subtiliai arba linksmai, šmaikščiai pranešti apie save soc. tinkluose, savo internetiniame puslapyje, susitikimuose – bet kur.

Mes visada stengiamės pasiūlyti aukštą kokybę už prieinamą kainą, video klipų gamyba – ne išimtis. Ieškome geriausio sprendimo, kuris tiktų abiem pusėms. Kaina priklauso nuo Jūsų poreikių, norų, lūkesčių, termino ir daugybės kitų dalykų. Todėl visada sakome: jeigu norite žinoti, kiek tiksliai Jums kainuotų paslauga, kreipkitės ir mes viską aptarsime. Skambindami arba rašydami mums, Jūs neįsipareigojate nieko pirkti, užsakinėti. Bendraukime ir ieškokime geriausių sprendimų.

 Ko reikia, norint, kad prasidėtų video klipų gamyba?

Video kūrimas – mūsų džiaugsmas, pomėgis, darbas, kartais didelis galvos skausmas ir svaiginančiai geras rezultatas. Todėl, jeigu norite, jog pradėtumėme dirbti kartu, tiesiog susisiekite su mumis. Reklaminiai video gali būti kuriami iš įvairios medžiagos: nuotraukų, paveikslėlių, spaudos maketų, logotipų, teksto ir t.t. Tam, kad video klipų kūrimas būtų sklandus, o rezultatas džiugintų, būtina kuo geresnė medžiagos kokybė. Jeigu turite nuotraukas, logotipus, paveikslėlius ir t.t., tai rinkitės tuos, kuriuos turite aukščiausios kokybės.

Kaip kuriame?

Visą reklamos kūrimo procesą aptariame su užsakovų, tačiau turime ir savų paslapčių, kurios padeda sukurti išskirtinę reklamą. Kaip paliesti auditoriją be banalių žodžių ir pigių frazių. Esame lankstūs ir visada stengiamės atsižvelgti į kliento pageidavimus ir norimus rezultatus. Esame modernūs, todėl naudojame naujausias informacinių technologijų galimybes, siekiant sukurti šiuolaikišką ir efektyvią reklamą. Video reklama šiandien itin svarbi, todėl išnaudokite visus jos teikiamus privalumus ir dalinkitės sukurtu video plačiai auditorijai. Praneškite apie save nenuobodžiai.