HitPaw apžvalga

HitPaw – tai AI programinė įranga, skirta redaguoti medijos failus. HitPaw turi dvi skirtingas programas: viena skirta nuotraukų redagavimui, kita – vaizdo įrašams. Kol kas galime teigti, kad tai tikras kūrybininkų atradimas! Todėl norime šiuo atradimu pasidalinti ir su jumis.

HitPaw AI Photo Enhancer apžvalga

Ar fotografuodami svarbioms progoms susiduriate su neryškių ir triukšmingų vaizdų problemomis? O gal gavus nuotraukas iš klientų norisi suiimti už galvos?

Pristatome jums HitPaw Photo Enhancer programinę įrangą, kuri pašalina visas su vaizdais susijusias problemas. Naudodamas dirbtinį intelektą ir kitas pažangias technologijas, nuotraukų patobulinimo įrankis gali lengvai išspręsti problemas vos per kelias minutes. Be to, įrankis palaiko kelis formatus, siekiant pagerinti vaizdo kokybę pagal jūsų pageidavimus. HitPaw Photo Enhancer – vienas iš geriausiai veikiančių AI nuotraukų redagavimo įrankių, kuris prieinamas „Windows“ ir „MacOS“ sistemoms.

  • Šis nuotraukų tobulinimo įrankis gali puikiai ištaisyti susiliejusias nuotraukas, naudojant 3 AI modelius.
  • Programa gali atgaivinti jūsų senas ir nespalvotas nuotraukas.
  • Dirbtinis intelektas atranda ir pakoreguoja veido odą.

*Pastaba. Tačiau galime pastebėti, kad nuotrauka nėra iki galo tvarkinga. Taip pat atkreipėme dėmesį, kad soft efektas geriau koreguoja veido odą.

  • Įrankis turi triukšmo slopinimo modelį, kuris leidžia automatiškai pašalinti triukšmą iš didelės ISO ir prasto apšvietimo vaizdų. Programa naudoja galingą AI triukšmo mažinimo technologiją, todėl animacinių filmų vaizdai atrodo aiškesni.

*Pastaba. Programa sunkiai nuskaito didelės rezoliucijos nuotraukas. Procesas užtrunka žymiai ilgiau.

HitPaw AI video Enhancer apžvalga

HitPaw Video Enhancer – AI programinė įranga, leidžianti pagerinti vaizdo kokybę. Tai atradimas tiek reklamos įmonėms, tiek žmonėms, norintiems atkurti senus vaikystės įrašus. Programinė įranga gali išeksportuoti net 4K skiriamąja gebą, pateikus vos 1080p raiška. Programoje yra veido aptikimo funkcija, kuri padeda užtikrinti, kad veidai nebūtų iškraipyti dėl AI algoritmo (tai taipogi gali būti problema). Be to yra galimybė spalvinti nespalvotą vaizdo įrašą (o tai yra fantastiška!). Apskritai HitPaw sulaukia itin daug rekomendacijų, ypač jei iškyla problemų ir jums reikia greitai ir efektyviai veikiančio sprendimo. Nemokama versija leidžia peržiūrėti iki 45 kadrų, todėl tikrai verta išbandyti.