Ar AI pakeis marketingą?

Ne paslaptis, kad AI (dirbtinis intelektas) tapo šiuolaikinės rinkodaros superherojumi. Šis novatoriškas metodas naudoja dirbtinio intelekto įrankius, kurie gali išanalizuoti didžiulius duomenų kiekius, sugeneruoti ir net numatyti galimas ateities tendencijas. Žinoma, tai leidžia įmonėms automatizuoti įprastas užduotis, optimizuoti kampanijas ir priimti labiau pagrįstus sprendimus. Dirbtinio intelekto technologijos iš tiesų stebina savo pažangumu: nuo asmeninių rekomendacijų, pokalbių robotų iki sugeneruotų vizualų jūsų norima tema. Todėl kyla klausimas, ar AI pakeis ir marketingo agentūras. Atrinkome 4  AI dizaino programas, kurios naudojamos generuoti vizualinį turinį, ir palyginome jų darbus su mūsų komandos narių darbais.

Pictory.ai

Pictory – programinė įranga, kuri naudoja dirbtinį intelektą, kad iš ilgų tinklaraščio įrašų būtų sukurti patrauklūs trumpi vaizdo įrašai. Ši programinė įranga gali sukurti trumpus vaizdo įrašus (angl. Shorts) iš teksto (t. y. tinklaraščio įrašo) arba ilgesnės formos vaizdo įrašų.

Taigi šiai programinei įrangai davėme užduotį sukurti vaizdo įrašą pagal duotą tekstą.

Tekstas:

Who we are?

People

Creativity

Experience

Technologies

Tilis – ideas live here

Taip pat pasirinkome norimą stilių ir dydį (16:9)

Ir štai gautas rezultatas.

Pictory.ai vaizdo įrašą galite palyginti su mūsų darbu.

Images.ai

Images.ai – nemokamas dirbtinio intelekto vizualų generatorius. Ši platforma skirta kurti nuotraukas/iliustracijas pagal pateiktą tekstą.

Taigi šiai programinei įrangai davėme užduotį sugeneruoti dešrainių reklamos vizualą pagal duotą tekstą.

Tekstas: double hot dog ad with text.

Taip pat pasirinkome norimą stilių: semi-real.

Image.ai sugeneruotas vizualas

Mūsų kurtas vizualas

Craiyon

Craiyon – programinė įranga skirta generuoti nuotraukas ar iliustracijas pagal pateiktą tekstą.

Taigi šiai programinei įrangai davėme užduotį sugeneruoti vizualą pagal duotą tekstą.

Tekstas: A globe with a Naisiai village in Galaxy.

Sugeneruoti vizualai buvo prastos kokybės, tačiau šią problemą išsprendėme su HitPaw dirbtinio intelekto programine įranga.

Craiyon sugeneruotas vizualas

Mūsų kurtas vizualas

Auto draw

Auto draw – tai greito piešimo įrankis, kuris pradėjus piešti detalę ar elementą, pabaigia visą likusį darbą. Šia programa dalinosi ne viena marketingo agentūra, dėl to nusprendėme ją išmėginti ir mes. Su šia piešimo įranga bandėme perpiešti mūsų dizainerio kurtą iliustraciją.

Mūsų dizainerio kurta iliustracija, kurią bandėme perpiešti programoje

Kaip matote, programa visai nepateisino lūkesčių ir norimo rezultato negavome. Taip pat galima akcentuoti tai, kad elementų pasirinkimas itin ribotas.

Tačiau AI programinės įrangos iš tiesų sparčiai tobulėja. Ypač nustebino vizualų generatoriai. Turintiems ribotą biudžetą šios programos gali būti labai naudingos. Žinoma, tai tik maža dalis to, ką galima rasti internete, todėl tęsiame savo paieškas ir ateityje pateiksime dar daugiau AI atradimų.